Hakkımızda


Türkiye’de 35 yıldır tüm hayvansal ürün alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Tecrübelerimiz arasında deri, bağırsak, et, hayvansal yemler, son 5 yıldır da köpek çiğneme ödül maması üretimini grup olarak yapmaktayız.

Türkiye’nin en büyük ve modern köpek çiğneme ödül maması üretim tesisi, olan “MNA-CA” markası ile “MEHMET NEZİR AKTAŞ” firması İzmir ­Serbest Bölge’de faaliyetini sürdürmektedir. MNA-CA, uygun bir konumda ve kolay bağlantılarla İzmir şehir merkezine 41 km., İzmir Liman’ına 33 km. uzaklıktadır.

Ürünlerimiz 90 derece ısıl işlem ile üretilmektedir, Avrupa ve FDA sağlık normlarına uygun niteliktedir. MNA­CA ulusal gözetim komisyonu tarafından hijyen kurallarına uygun bir işletme olarak tescil edilmiş ve daha sonra Avrupa Birliği yetkili makamlarınca kayıtlara girmiştir.

Avrupa Birliği onay numaramız: a TR-3500336 ’dır.

Aylık üretimimiz kapasitemiz çok yüksektir ve her miktarda siparişe doğru terminde cevap verebilecek niteliktedir.

En iyi kalitedeki hammaddeler, Türkiye iç piyasasından ve dünyanın muhtelif ülkelerinden temin edilmektedir. Üretime sunduğumuz tüm dana ve kuzu hammaddeleri dikkatli bir şekilde, çeşitli analiz ve ölçüm metotları ile incelenmekte ve kontrol edilmektedir. Bütün analizler ve ölçümler yetkili resmi makamlarca tasdik edilmiştir.


Hijyen Turnikesi

Üretim Hattı

Soğuk Hava

*Çevresel konuları göz önünde bulundurarak en yüksek kalite standartlarına uygun bir üretimi sağlamak.

*Yüksek motivasyonlu, komünikatif, yenilikçi, öngörülü ve kalifiye elamanlardan oluşan bir örgüt takımı oluşturmak.

*Firmamızda çalışan tüm personelimize, itibarlı ve saygılı bir ortamda çalışabilecek iş atmosferini oluşturmak.

*Üstün kalite, hizmet ve rekabet edilebilir fiyat prensibi ile müşterilerimiz için en iyi faydayı sağlayarak devamlı bir büyüme sağlamak.

© 2020 Tüm hakları saklıdır Mehmet Nezir AKTAŞ | Design by Uğur CURA
Instagram